سرخوردگي فلسفي!

تو اين يه هفته پرسپوليس دو بار باخت آث ميلان باخت بارسلونا باخت دزد لعنتي پولهايم را زد كامپيوترم سوخت حال و حوصله هيچ چيزي را ندارم جز همين فتوكاتور نيمه تكراري:

تورم

/ 9 نظر / 23 بازدید

salam ye ravesh vase gereftane goshi mobile majany daram bayad to ye sait ozv shi boro tozihatesho inja neveshtam http://mobilemajany.anzaliblog.com/

نسيم

in kament kharejie rast mige boro ozv sho bbin irancelo ba dolati avaz nemikonan yani dar vaghe boro bbin.......unja peyda nemishe khatam o ba mobailam majani bendazam beheshon age ghabul mikonan واقعا فوتوکاتور ريزبينانه ای بود!

darkness

- خب درواقع اين نيست اگه بتونيم اينو بشکافيم داخلشه.

جنبش جهانی آزادی دانشجویان دربند

اکنون بیست و پنج روز از بازداشت دانشجویان دانشجویان آزادیخواه و برابری طلب می گذرد اما متاسفاته نه تنها خبر امیدوار کننده ای در رابطه با وضعیت این دانشجویان به گوش نرسیده است که کوچکترین خبری از شش تن از برجسته ترین فعالان دانشجویی چپ که توسط ماموران لباس شخصی ربوده و بازداشت شده اند در دست نیست. مسئولان زندان اوین از پذیرفتن مسئولیت نگهداری این فعالان سیاسی خودداری می کنند و مسئولان دادگاه انقلاب تلویحا به خانواده ی این زندانیان سیاسی اعلام کرده اند که اسامی عزیزانشان در لیست بازداشت شدگان نیست. این در حالی است که پس ار ربودن و بازداشت آقایان سعید حبیبی و بهروز کریمی زاده ماموران امنیتی به حکم دادگاه انقلاب وارد منزل این دو مبارز سیاسی شده و دست نوشته ها ، کتابها ، هارد کامپوتر و وسایل دیگری را ضبط کرده و با خود برده اند. ---------- جهانیان برای حمایت از فرزندان این مملکت به پا خواسته اند. شما برای حمایت از دانشجویان بی گناه در بند چه کرده اید؟ برای کمک به ما تنها کافیست لینک ما را در وبلاگ خود قرار دهید!

فرزام

به چه حقی کار کپی رايت دار دست انداز رو با اعمال تغييرات برداشتی گذاشتی اينجا؟!

فاضل

عسكري جان ! اين وبلاگت را ورزشي كني كلا؛بهتر نيست ؟

نسیم

این کامنتا رو جدی بگیر اول پیشنهاد بعد تهدید بعد شرح عواقب

darkness

جواب سوالتو گرفتی؟ مهدی بهتر توضيح داده

زيبا

سلام تبريک تبريک تبريک