خانه اش ابری نیست

خانه اش ابری نیست و تو هر گاه که به سقف خیره می شوی،خورشید را خواهی دید که درست به سطح سفره و نان و سیب و بوی خوش ریحان می تابد.خانه اش ابری نیست حتی اگر هوا بارانی باشد حتی اگر تگرگ به شکوفه های باغچه اش شلیک کند حتی اگر طوفان همه آوازهای او را قتل عام کند و در گورستان گورهای دسته جمعی ناکجاآباد به خاک فراموشی بسپارد.حتی اگر آدم برفی ها از هر روزنه ای زل بزنند توی پنجره نگاهش.خانه اش ابری نیست چرا که در تلاقی هوای پاک و بوی خاکهای باران خورده بنا شده است آنجا که شبنمها سر میخورند از روی پیشانی.آنجا که صدای تنفس عمیق درخت از لابلای آوار آهن به گوش می رسد.در سایه سار دستانی که پیامبر آنها را بوسیده است.روز کارگر با دو هفته تاخیر بر همه کارگران زحمتکش بلاخص من و فرزام الفت مبارک باد!!!!
/ 5 نظر / 42 بازدید
سید علیرضا شمس نیا

سلام عجله کنید! فقط کمی بیش از یک ماه و نیم فرصت دارید تا نامتان را به ماه بفرستید! در وبلاگ شـمـسـه منتظر پیام و نظرتان هستم .

mehdi

سلام شعر هم بزار

mehdi

سلام. بعد از ظهر امروز روح الله حسن زاده به من گفت :پرده حاج روح الله رو دیدی.گفتم نه. گفت یادت هست یه زمانی حاجی صفر الگوی خوب اقتصادی بود و لابد ارسلان هم الگوی خوب سیاسی. گفتم اره. گفت این را هم اضافه کن .حاج روح الله هم الگوی خوب حج. این را من نگفتم .رفیق دیرین شما کسی که زمانی با هم در نشریات طنز مینوشتید وجلسات اقتصادی را مورد بررسی قرار میدادید. اون میگفت.

mehdi

این را هم یادم رفت بگویم . حجتان مقبول .ان شاالله که از نظر معنوی به شما خوش گذشته باشد. در تمامی مراحل زندگی موفق باشید.